estas7-11 jaar
zaterdag
14-16.30 uur
Kerkakkerstr

De Esta's zijn een groep jongens en meisjes tussen 7 en 11 jaar oud. We vermaken ons op zaterdagmiddag van 14.00 tot 16.30 uur. Meestal beleven we onze avonturen op de blokhut aan de Kerkakkerstraat waar we ons eigen lokaal hebben. Soms verlaten we onze geliefde blokhut om ons te vermaken in het park of het bos. Of om bijvoorbeeld te gaan zwemmen of op excursie te gaan.

Wil je een keertje komen kijken? Gezellig! Kom op zaterdag om 13.50 naar de blokhut voor meer informatie. Of stuur ons even een mailtje.

estas1 Estas2 estas3 estas4

Buiten de avonturen die we op zaterdagmiddag beleven, gaan we één maal per jaar op winterweekend. We gaan dan van vrijdagavond tot zondagmiddag naar een blokhut in de omgeving.

In de eerste week van de zomervakantie gaan we op zomerkamp. We gaan dan van zaterdag tot zaterdag naar een blokhut in Nederland. We hebben door de jaren heen verschillende thema's gehad tijdens onze zomerkampen, zoals Maffia, Peter Pan, 1001 Nacht en Indianen.

Info: estas#scouting-strafael.nl